Меню
Azow News » Новини » АМПУ почала днопоглиблення Бердянського морського порту

АМПУ почала днопоглиблення Бердянського морського порту

21 серпня  в морському порту Бердянськ приступив до роботи земснаряд «DUNAY», який за договором з АМПУ буде відновлювати паспортні глибини порту. Для робіт задіють ще два судна днопоглиблювального флоту підрядника.

«Початок експлуатаційного днопоглиблення-це важлива подія для морського порту Бердянск. Зменшення глибини негативно відбивається на конкурентоспроможності нашого порту та ефективності роботи портових операторів. Перед підрядником стоїть масштабне завдання —провести днопоглиблення загальним обсягом 1,85 млн м3. Перший земснаряд вже приступив до роботи в акваторії порту, ми очікуємо, що у вересні флот підрядника почне роботу в акваторії Бердянського порту в повному складі», — зазначив начальник Бердянського філіалу АМПУ Олександр Барчан.

АМПУ почала днопоглиблення Бердянського морського порту

У вересні від підрядника очікують ще землесос, який поглиблюватиме дно на підхідному каналі порту. Також біля кордону причалів працюватиме шаланда з грейфером. Разом з флотом підрядника, в морському порту Бердянськ продовжує працювати землесос АМПУ»Меотида”. Він виконує роботи на обмежених ділянках підхідного каналу.

АМПУ почала днопоглиблення Бердянського морського порту

Основні роботи в обсязі 1,39 млн м3 необхідно буде провести на підхідному каналі, 466 тис. м3 — в акваторії порту. Половину обсягу контракту підрядник повинен завершити вже до кінця поточного року.

Нагадаємо, АМПУ в травні підписала договір з переможцем тендеру на днопоглиблення — «Спеціалізоване технічне бюро Азимут».

Економія за підсумками аукціону перевищила 75 млн грн.

Inline
Inline