Меню
Azow News » Новини Бердянська » Культура » "Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валєрія думає на Валєріча", - "Квартал 95" про підпал будинку Гонтаревої. ВIДЕО

“Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валєрія думає на Валєріча”, – “Квартал 95” про підпал будинку Гонтаревої. ВIДЕО

Учасники “Вечірнього кварталу” заспівали  пісню про підпал будинку колишньої очільниці Нацбанку Валерія Гонтаревої.

Відео опубліковано на youtube-каналі “Студія Квартал 95 Online”.

Ведучий номеру Степан Казанін назвав спалення будинку “яскравою подією”, після чого на сцену вийшли виконавиці Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки та артист Євген Кошовий.

Серед іншого, в тексті пісні є фрази “Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала”, “Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валєрія думає на Валєріча”, “Люди вогонь побачили – допомагати почали, відра схопили і прибігли, в вогонь соляру плескали”, а також, що рятувальники смажили шашлики, а “мораль проста – хата згоріла від стида”.

Як повідомлялось раніше, будинок Валерії Гонтаревої під Києвом у с. Гореничі було спалено в ніч на вівторок унаслідок підпалу.

У ДСНС Київської області уточнили, що будинок вигорів майже повністю, оскільки осередків пожежі було кілька.

Раніше в ніч на 5 вересня була облита бензином і спалена машина невістки ексглави НБУ перед її будинком у центрі Києва.

12 вересня правоохоронці проводили обшуки за місцем прописки Гонтаревої в квартирі її сім’ї в Києві.

Гонтарева, яка зараз перебуває на лікуванні в госпіталі в Лондоні після наїзду на неї автомобіля, вважає ці дві події пов’язаними і заявила, що від вербальних погроз її противники перейшли до реальних дій.

 

Inline
Inline