Меню
Azow News » Новини Бердянська » Культура » У наступній "Матриці" знімуться Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс

У наступній “Матриці” знімуться Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс

Американські актори Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс виконають головні ролі в четвертій частині науково-фантастичної кіносаги “Матриця” (The Matrix). Про це повідомив журналу Variety голова ради директорів студії Warner Bros. Тобі Еммеріх.

За його словами, режисером нової частини кіносаги виступить Лана (до зміни пола-Ларрі) Вачовскі. Вона також взяла участь у написанні сценарію для продовження серії фільмів, разом з нею над ним працювали сценаристи Олександр Хемон і Девід Мітчелл.

“Нашій радості від того, що ми повернемо “Матрицю” разом з Ланою, немає меж, — наводить журнал слова Еммеріха. — Вона — справжній візіонер, єдиний і неповторний творець, і ми в захваті від того, що вона виступить сценаристом, режисером і продюсером нової глави “Матриці”.

Зйомки нового фільму стартують на початку наступного року.

Перша частина науково-фантастичної трилогії режисерів Енді і Ларрі Вачовскі “матриця” вийшла в прокат в 1999 році. Стрічка була удостоєна чотирьох премій “Оскар”.

Згодом сюжетна лінія фільму була продовжена в нових частинах: “Матриця. Перезавантаження ” і ” матриця. Революція.” Обидва фільми вийшли в світ в 2003 році.

Inline
Inline