Меню
Azow News » Новини » Ім'я нового посла Словенії в Росії розсмішило мережу

Ім’я нового посла Словенії в Росії розсмішило мережу

У ЗМІ з’явилася інформація про нове призначення в Російській Федерації. Так, стало відомо ім’я нового посла Словенії. Ним стала Раша Срака, чемпіонка Європи з дзюдо в 2003 році.

Цю важливу для двох країн подію прокоментував Міністр закордонних справ Душан Сралькович. На думку Сральковича, вибір на Сраку припав невипадково. Справа в тому, що дівчина є найдостойнішою і відповідною кандидатурою на роль посла.

По-перше, так співпало, що її звуть Раша, а це англійською перекладається як “Росія”, тому плутанини з тим, де посол буде представляти інтереси не виникне і все швидко запам’ятають.

По-друге, у Сраки багато спільного з політиками Російської Федерації, адже на посади часто призначають колишніх спортсменів і представників сфери культури, тому знайти спільну мову з російським народом у посла вийде швидко.

Більш того, улюбленим видом спорту президента Володимира Путіна є саме дзюдо, в якому Раша Срака досягла феноменальних успіхів. Тому, на думку Сральковича, відносини між Росією і Словенією тільки посиляться і стануть ще більш дружніми.

Призначення нового посла в Росію не могли не прокоментувати веселий український народ. Так, користувачі Мережі підтвердили думку про те, що дівчина з прізвищем “Срака” дійсно є найкращою кандидатурою на пост, так як Росія і є її прізвище.

Абсолютно всіх користувачів розсмішило не прізвище дівчини, а символічність щодо країни-агресора, яку, на думку людей, тільки так можна називати. Таким чином, Раша Срака дійсно відображає “російську реальність”, хоча це насправді не смішно для простих росіян.

Джерело: «akcenty.com.ua»

Inline
Inline