Меню
Azow News » Новини » "Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає", - ватажки терористів Пушилін і Пасічник про " формулу Штайнмайера"

“Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає”, – ватажки терористів Пушилін і Пасічник про ” формулу Штайнмайера”

Ватажки терористів, контролюючих часто Донецької та Луганської областей стверджують, Україна не отримає ніякого контролю над кордоном, а вони самі вирішать, коли проводити вибори, якою мовою розмовляти і як інтегруватися з Росією.

Мова про це йде в спільній заяві бойовиків Дениса Пушиліна (ватажок НЗФ “ДНР”) і Леоніда Пасічника (ватажок НЗФ “ЛНР”). Цю заяву опублікував один з інформаційних ресурсів терористів.

“Україна вчора завдяки Росії, Німеччині та Франції підписала, нарешті, “формулу Штайнмаєра”, що гарантує Донбасу особливий статус. Таким чином вона визнає особливе право народу Донбасу на самостійне визначення своєї долі. Ми самі вирішуватимемо, якою мовою говорити, якою буде наша економіка, як формуватиметься наша судова система, як захищатиме наших громадян наша народна міліція і як ми інтегруватимемося з Росією. Це наша справа, наша мета“, – сказано в заяві.

Пушилін і Пасічник додали, що їх представники продовжать участь в переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську, “щоб в кінцевому підсумку прийти до повного самоврядування і самовизначення”.

“Коли він (Зеленський. – Ред.) каже, що вибори на Донбасі пройдуть тільки після того, як Україна отримає контроль над кордоном, він не розуміє, що не йому вирішувати, коли у нас відбудуться вибори, а нам. Ніякого контролю над кордоном київська влада не отримає“, – підкреслили ватажки терористів.

“Нам багато чого не подобається в нинішній редакції цього закону, в який Порошенко навставляв неприйнятних застережень. І ці застереження і вставки потрібно з закону видалити. Але в ньому також містяться і найважливіші положення, які міняти ні в якому разі не можна”, – сказано в заяві.

Бойовики стверджують, що будь-які зміни закону Про особливий статус повинні бути узгоджені з ними.

“Хочемо застерегти пана Зеленського від необачних дій. Якщо він хоче домогтися мирного співіснування з ДНР і ЛНР, нехай вступає в прямий діалог з нами, а не робить непродумані і безглузді односторонні заяви“, – підсумували Пушилин і Пасічник.

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу в Києві, що Україна на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську підписала так звану “формулу Штайнмайера”.

Inline
Inline