Меню
Azow News » Новини » "Слугам народу" роздали спеціальні "розмовники" для спілкування з журналістами

“Слугам народу” роздали спеціальні “розмовники” для спілкування з журналістами

У фракції «Слуга народу» розробили спеціальну стратегію спілкування з журналістами.

Про це розповів один з керівників фракції СН.

За його словами, у фракції обрали трьох спікерів, які можуть говорити, що вважатимуть за потрібне. «Це Діма Разумков, Олександр Корнієнко і Давид Арахамія».

Крім того, є група з 50 депутатів, які можуть ходити по ефірах. «Для них у щоденному режимі готують тези для коментування. Цим займається група, куди входить Корнієнко, Микита Потураєв, технолог Денис Семенов і нардеп Євгенія Кравчук. З боку Офісу президента туди входить Кирило Тимошенко, — це потрібно для того, щоб позиція фракції збігалася з позицією офісу президента, тому що багато речей робляться з коліс», — пояснило джерело.

Він також додав, що більше половини депутатів фракції “не горять бажанням спілкуватися з журналістами” через незручні питання. «Для них це спілкування почалося в Трускавці з «іспитів за статтями Конституції» і питань про весільному фотографа, але готові спілкуватися з журналістами, якщо вони ставляться коректно».

На репетиції першого пленарного засідання Ради, 28 серпня, депутатам від «Слуги народу» роздали тези, як правильно відповідати на запитання преси. Наприклад, на питання «З ким створить коаліцію «Слуга народу» пропонується шість варіантів відповідей, серед яких: «Ми отримали мандат від українського народу. 254 мандата. Народ поклав на нас відповідальність за результат», «Ми відмовляємося від формування коаліції за принципом розподілу портфелів і посад, сфер впливу», «Якщо хтось з депутатів долучиться до голосувань за наші законопроекти — ми будемо це вітати».

Депутатам рекомендують вивчити точну назву свого комітету і підготувати коротке пояснення, чому саме в цьому комітеті вони будуть працювати. Серед варіантів відповідей пропонуються: «Тому що у мене на окрузі з цим пов’язана така проблема»; «Тому що я займався цим раніше»; «Тому що я хочу змінити щось у цій сфері».

Про зарплату депутатам порадили говорити так: «Це менше, ніж отримує менеджер середньої ланки у великій компанії»; «Під час каденції я не повинен думати про те, де б заробити грошей».

Депутатам, які займалися бізнесом, радять підкреслювати наступне: «Я маю все, що потрібно, щоб гідно жити. Мені не потрібні яхти, літаки, відпочинок на Мальдівах. Ми сюди йдемо не гроші заробляти, а міняти Україну».

На питання про помічників радять говорити, що люди готові працювати за невеликі гроші (середня зарплата помічника — 19 тисяч гривень), згадувати про волонтерів, студентів і активістів.

У розмові про першорядні завдання рекомендується акцентувати увагу на відновленні довіри, економічному зростанні і боротьбі з корупцією.

Про загиблих на Донбасі бійців рекомендується говорити так: «Ми несемо відповідальність перед тими, хто загинув за нашу незалежність», «29 серпня обраний Днем пам’яті захисників України, тому що в цей день в Иловайском котлі загинуло чи не найбільше бійців за весь час війни на Донбасі».

Inline
Inline