Меню
Azow News » Новини » В Бердянському зоопарку показали білих тигренят (відео)

В Бердянському зоопарку показали білих тигренят (відео)

Тигренята відчувають себе впевнено

Зоопарк в Бердянську продовжує радувати любителів тварин навіть через екрани моніторів. Якщо прямо зараз у вас немає можливості поспілкуватися з тваринами наживо, то подивіться, який відеозвіт з життя білих бенгальських тигрів, опублікували у відповідній групі.

🍀🍂Наши белые, бенгальские котята 🍀🍂#whitetigers

Geplaatst door Бердянский зоопарк "Сафари" op Dinsdag 24 september 2019

Два старших кошеня вже соціалізовані і впевнено себе почувають в компанії людей і один одного. Тигреня без смужок – альбінос, він унікальний. Такі бенгальські тигри в природі народжуються вкрай рідко, а виживають – ще рідше. Тут же для дівчинки створені оптимальні умови для життя.

Для довідки: бенгальські тигри є національним тваринам історичної Бенгалії або Бангладеш, А також Китаю та Індії. Білих ж тигрів спеціально розводять для цирків і зоопарків. На відміну від справжніх альбіносів у таких тигрів не червоні, а блакитні очі з рожевою зіницею.

В Бердянському зоопарку показали білих тигренят (відео)

Всі білі бенгальські тигри, які перебувають сьогодні в неволі, походять від одного загального предка-бенгальського самця на прізвисько Мохан. Хоча бенгальський тигр є найчисленнішим з підвидів цієї кішки, він нарівні з іншими підвидами, включений в Червону книгу МСОП. Категорія вимираючі види, IUCN (EN).

 

Inline
Inline