Меню
Azow News » Новини Бердянська » Життя міста » Пляжі Бердянська, після закінчення сезону, в хорошому стані - Олександр Врублевський

Пляжі Бердянська, після закінчення сезону, в хорошому стані – Олександр Врублевський

Спеціальна комісія міськвиконкому не має суттєвих претензій до стану пляжних територій міста після закінчення курортного сезону.

Піщані пляжі – одна з родзинок курортного Бердянська. Їх чистота і благоустрій мають важливе значення в оцінці комфорту відпочинку біля моря. Раніше після закінчення курортного сезону їх зовнішній вигляд, м’яко кажучи, пригнічував купами сміття, що залишилося після відпочиваючих. Нинішньої осені, вперше за останні 10-15 років, спеціальна комісія міськвиконкому не має особливих претензій до стану пляжів. Не в останню чергу завдяки плідній спільній роботі КП «Рятувально-водолазна служба» та приватних підприємців, які заробляють влітку, надаючи послуги для пляжного відпочинку.

– Цього року у нас не було так званих» безхазяйних “пляжів, – зазначає директор КП” Рятувально-водолазна служба ” Олександр Врублевський. – Всі 70 пляжний територій мали або орендаря, або підприємців, з якими ми працювали за договорами про спільну діяльність. І термін дії цих договорів не до вересня, а до кінця року. Все це принесло позитивний результат. Думаю, на майбутнє, варто розглянути питання пролонгації договорів з підприємцями, які сумлінно виконують свої обов’язки з утримання пляжів. Це дозволить людям вже сьогодні думати про благоустрій пляжів до наступного сезону.

Inline
Inline