Меню
Azow News » Новини Бердянська » Життя міста » Відомого бердянського браконьєра Череповського відпустили під домашній арешт, суспільство обурене

Відомого бердянського браконьєра Череповського відпустили під домашній арешт, суспільство обурене

Відомого бердянського браконьєра Володимира Череповського, який завдав мільйонних збитків Азовському морю, Апеляційний суд Запорізької області відпустив під домашній арешт.

Варто пригадати, чоловік не просто є зухвалим браконьєром, а й людиною, що злісно перешкоджала діям правоохоронців та навіть причетна до побиття співробітників поліції. З початку року, риболовецькі судна вище згаданої особи декілька разів затримували, а під час обшуків було виявлено тони риби, що “підприємець” знищив незаконним шляхом, – повідомляли в поліції. Не зважаючи на порушені проти нього справи Череповський не зупинявся і продовжував браконьєрити.

Всередині травня чоловіка заарештували і до 1 липня він знаходився у слідчому ізоляторі. Втім, нещодавно, колегія Апеляційного суду Запоріжжя на чолі із суддею Світланою Дадашевою відпустила порушника додому, завершення слідчих дій чоловік буде очікувати в комфортних для себе умовах – вдома.

Бердянці з таким вердиктом не згодні та вже провели власне розслідування по цій справі, вони запевняють – судів підкупили. Зокрема озвучують суму в 10 тисяч доларів, які начебто Череповський відніс в якості підкупу за потрібне йому рішення. Також звертають увагу суспільства на надмірну лояльність судді Світлани Дадашевої до ряду справ.

“Азовське море, в тому числі самі бердянці вже багато років потерпають від дій цього браконьєра. Колись у морі спокійно можна було рибалити дозволеними снастями, місцеві мешканці ловили рибу, в’ялили її та сушили, пізніше продавали туристам, з цього ми всі жили. Але як тільки Череповський розпустив руки та розігнав апетити, місцевим не дістається нічого. Здається, скоро в морі риби взагалі не залишиться. Зверніть увагу, навіть бички, – таких які були колись бердянці вже давно не бачили. А у випадку з Череповським мова взагалі йде про інші, у тому числі не надто поширені види риб” – йдеться в листі до редакції “Регіонньюз” пана Олександра.

В інших листах бердянці кажуть, що Володимира Череповського варто покарати по заслугах, а рішення Апеляційного суду викликає багато запитань.

“Я не розумію, ми – бердянці цього браконьєра знаємо давно, скільки лиха він зробив, як можна було відпустити його додому? З початку року він наче геть збожеволів, його судна регулярно стали затримувати, а він продовжив робити своє. От кажуть в нас, що Череповський відніс грошей до суду за потрібне рішення, знаєте, я охоче цьому вірю. Нищив море протягом багатьох років, то що, сьогодні для нього 10 тисяч доларів то проблема? То давайте всі так будемо робити!” – обурилася мешканка Бердянська пані Тетяна.

У розмові з журналістами, мешканці Бердянська висловили сподівання, що нова влада, якій українці висловили кредит довіри, все ж впорається із корупцією в судах та правоохоронних органах і рекомендують саме з цього починати. Люди переконані – чоловік, що завдав мільйонних збитків морю не може бути від домашнім арештом!

Джерело:RNA

Inline
Inline