Меню
Azow News » LiveStyle » Nissan показав новий Juke на офіційних фото

Nissan показав новий Juke на офіційних фото

Через два тижні Nissan представить світові нове покоління кросовера Juke, який десять років тому став практично родоначальником сегмента B-SUV.

У компанії повідомляють, що новинка поєднує в собі індивідуальність, вражаючі характеристики і високий рівень підключення.

Незважаючи на те, що Nissan Juke заклеєний в плівку з незвичайним малюнком, вузьку головну оптику він приховати не в силах, круглі фари під нею збереглися. Помітна характерна лінія виштамповки, що бере початок над верхнім краєм заднього ліхтаря і спадаюча через ручку передніх дверей до арки колеса. Також можна відзначити, що лінія даху новинки стала дещо крутіше, ніж у попередника, і наблизила модель до класу крос-купе.

Nissan показав новий Juke на офіційних фото

У Nissan повідомили, що модель стала більше, “щоб забезпечити велику місткість і підвищити тим самим комфорт водія і пасажирів”. При цьому, заявили в прес-службі, кросовер не розгубив своєї маневреності і драйву. Відомо, що Juke – третя модель компанії, оснащена комплексом автономного водіння ProPilot.

За попередніми даними, в моторну гаму увійдуть турбовані бензинові мотори об’ємом 1.0 і 1.3 літра, 1.5-літровий дизель. Найпотужніша версія може отримати 200-сильний турбоагрегат об’ємом 1.6 літра.
Світова прем’єра Nissan Juke відбудеться 3 вересня 2019 року.

 

Inline
Inline