Меню
Azow News » Новини » АРЕШТ ПАШИНСЬКОГО Є ПОЛІТИЧНОЮ СПРАВОЮ - РЕЙТЕРОВИЧ

АРЕШТ ПАШИНСЬКОГО Є ПОЛІТИЧНОЮ СПРАВОЮ – РЕЙТЕРОВИЧ

В арешті Сергія Пашинсього яскраво прослідковується політичний момент. Зокрема Андрій Портнов неодноразово говорив про необхідність судити Пашинського.

Про це в ефірі “Прямого” заявив керівник політико-правових програм ГО “Центр суспільного розвитку” Ігор Рейтерович.

“З одного боку можна сказати, що пан Пашинський 100% виграє справу в Європейському суді з прав людини, бо те, що вчора відбувалось містило дуже багато порушень і обрання такого запобіжного заходу дуже дивне, враховуючи кваліфікацію справи. Другий момент – там є ще можливості для оскарження, але я думаю, що таке рішення було прийняте ще з іншою метою. Враховуючи, що певний проміжок часу пан Пашинський буде перебувати під вартою, можливо, слідство сподівається, що проти нього почнуть свідчити в інших справах, починаючи ще з 2014. Від того ж Портнова неодноразово звучало, що його треба судити в якихось міфічних справах Майдану. Тому політичний момент в цій справі присутній з самого початку”, – зауважив він.

Рейтерович наголосив, що вже незабаром варто чекати реакції міжнародної спільноти на цей арешт.

Печерський районний суд Києва заарештував колишнього народного депутата Сергія Пашинського до 4 грудня без права внесення застави.

Нагадаємо, народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук заявив, що арешт Сергія Пашинського показує глибоку кризу, режим турбулентності української влади, яка дозволяє реваншистам нав’язувати і реалізовувати сценарії Кремля.

Депутат фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз впевнена, що арешт Пашинського – це політична репресія нової влади.

Inline
Inline