Меню
Azow News » Новини » Данилюк про обмін утримуваних українців: Будемо коментувати, коли це станеться

Данилюк про обмін утримуваних українців: Будемо коментувати, коли це станеться

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що сподівається на обмін ув’язнених між Україною і Росією, проте додав, що це коментуватимуть, тільки коли все закінчиться.

Про це він повідомив в аеропорту “Бориспіль”, де зібралися журналісти в очікуванні обміну.

На питання, чи є інформація про те, що сьогодні в Україну прибудуть військовополонені українські моряки і політв’язні, Данилюк сказав: “Я не коментую це питання. Ми будемо коментувати, коли це станеться. Давайте дочекаємося самого факту. Це дуже важливе питання”.

На уточнююче питання, чи відбудеться сьогодні обмін ув’язнених між Україною і Росією, він відповів “сподіваємося”.

Раніше співробітниця Верховної Ради України Ганна Исламова в Facebook повідомила, що “обмін завершився” і українці летять додому. Її запис репостнув призначений Верховною Радою Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

Пізніше з’явилася інформація про приліт літака з українцями в аеропорт “Київ”, в аеропорту вже зібралися журналісти.

Раніше російські ЗМІ повідомили про те, що Україна і РФ близькі до узгодження обміну утримуваними особами за формулою “33 на 33”. Однак, хто саме може бути звільнений в рамках процедури обміну, не повідомлялося.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на “перші результати” по обміну утримуваних осіб між Україною і Росією найближчим часом.

Inline
Inline