Меню
Azow News » Новини » "Евробляхи" готують до штрафів: у МВС висловилися проти нової відстрочки покарань

“Евробляхи” готують до штрафів: у МВС висловилися проти нової відстрочки покарань

Криклій вважає недоцільною ініціативу президента Зеленського

Керівник головного сервіс-центру Міністерства внутрішніх справ (МВС) майбутній нардеп Владислав Криклій, якого пророкують на посаду голови Транспортного комітету Верховної Ради не вважає доцільним продовження мораторію на штрафи для “евроблях”.

“Всі, хто планував перереєструвати свій транспорт, вже це зробили. Я так розумію, залишилися незареєстрованими тільки ті, хто не хоче, не може або не має документів”, – зазначив Криклій.

З 24 серпня набирає чинності зміна до Митного кодексу, за якою нерозмитнені і не вивезені вчасно “євробляхи” будуть вилучені, а їх власники оштрафовані на суму до 170 тис. грн. Водночас поданий Володимиром Зеленським президентський законопроект обіцяє “євробляхерам” чергову відстрочку-до 1 січня 2020 року. Але приймати його нікому, так як новий парламент ще не працює.

Раніше в МВС розкритикували ідею відстрочки штрафів за “евробляхи”. Володимир Мартиненко, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова заявив, що президента Володимира Зеленського, який пропонував відтермінувати штрафи для “евробляхеров”, вводить в оману його оточення.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Верховна Рада зменшила розмір акцизу на ввезення авто, а “евробляхам” дала 50%-ву знижку на три місяці. Протягом пільгового періоду українці встигли розмитнити 218 тис. таких авто. Штрафи повинні були почати виписувати ще 24 травня, але Рада вирішила продовжити “період безкарності” до 24 серпня.