Меню
Azow News » Новини » "Формула Штайнмаєра - це не "зрада" і не перемога, це - маразм", - Клімкін

“Формула Штайнмаєра – це не “зрада” і не перемога, це – маразм”, – Клімкін

Екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає формулу Штайнмайера по Донбасу “маразмом” і “виконанням російської логіки”.

Про це він повідомив в ефірі Свободи слова на IСТV.

“Формула Штайнмаєра (її узгодити або не узгодити) – це не “зрада” і не перемога, це – маразм. Не можна узгодити окремо … ось є віз, а є кінь, а щось між ними не погоджувати-це просто маразм. Це просто виконання логіки російської. І давайте закріпимо, що буде якась російська логіка особливого статусу”, – сказав Клімкін.

За його словами Україна повинна чітко окреслити свою позицію і вимоги.

” Ось зараз Путін піднімає ставки. Ми повинні вийти і сказати, якщо ви хочете вибори, якщо ви хочете вибори в якійсь перспективі – ось наші вимоги: 1,2,3. Або нам наші друзі допоможуть виконати ці вимоги … Або ми будемо як страуси дивитися і говорити, немає, у нас ніяких вимог, ми виконуємо вимоги Путіна”, – сказав Клімкін.

Також політик підкреслив, що референдум на Донбасі – це “взагалі погана ідея. Всі останні референдуми закінчилися погано”.

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу в Києві, що Україна на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську погодилася на так звану “формулу Штайнмайера”.

6 жовтня в Києві на Майдані Незалежності учасники акції “Зупинимо капітуляцію” проти “формули Штайнмайера” мітингували біля будівлі Офісу президента і парламенту. Учасники вважають, що проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі і надання особливого статусу суперечить Конституції.

Inline
Inline