Меню
Azow News » Новини » Глава НБУ «забув» внести в свої декларації 18,3 млн грн – НАПК

Глава НБУ «забув» внести в свої декларації 18,3 млн грн – НАПК

Глава Нацбанку Яків Смолій в електронних деклараціях за 2015, 2016 та 2017 року вніс недостовірні відомості на суму понад 18,3 млн грн.: на 8,5 млн грн, на 6,6 млн грн і понад 3,2 млн грн, відповідно.

Про це повідомила прес-служба Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК). Про виявлені ознаки кримінальних правопорушень вже повідомили Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і Нацполіцію.

У НАЗК  помітили, що Смолій вказав невірну вартість на час придбання частки трьох нежитлових приміщень, доходу, нарахованого йому і дружині у вигляді відсотків, та не вказав даних про наявність у дружини корпоративних прав. Крім того, глава НБУ не відобразив інформацію про ряд належних йому земельних ділянок, а також про кошти, розміщені ним і його дружиною на банківських рахунках.

Також у відомстві зазначають, що на недостовірних даних у своїх деклараціях, ще «погоріли» заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун (загальна сума недостовірних відомостей у декларації становить майже 450 тисяч грн.) і колишній перший заступник голови Державного агентства рибного господарства України Володимир Фалей (загальна сума за 2016 рік становить понад 1,8 млн грн.).

Джерело: UBR

Inline
Inline