Меню
Azow News » Новини » Госпсуд Києва у вівторок може повернути Коломойському акції Приватбанку

Госпсуд Києва у вівторок може повернути Коломойському акції Приватбанку

Колишні акціонери вимагають визнати рішення про його націоналізацію недійсним

У вівторок, 24 вересня, Госпсуд Києва може повернути державний Приватбанк його колишнім акціонерам олігарху Ігорю Коломойському і Triantal Investments Ltd. Екс-власники зажадали визнати договір купівлі-продажу цього банку від 21 грудня 2016 року між Мінфіном і особами, що були на той момент його акціонерами, недійсним. Засідання з розгляду позову призначили на 10:30 ранку, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Приватбанк націоналізували в грудні 2016-го. Тоді держава докапіталізувала його на 155 млрд грн. Портфель непрацюючих кредитів фінустанови, який класифікується як пов’язаний з попередніми власниками, станом на 31 грудня 2018-го оцінювався в 212,795 млрд грн.

18 квітня 2019 року Окружний адмінсуд Києва визнав націоналізацію Приватбанку незаконною. Нацбанк, Мінфін і сам банк подали апеляцію.

Нагадаємо, раніше Коломойський заявив, що чинна влада не веде з ним ніяких переговорів і консультацій з питання націоналізації банку, яку він вважає незаконною. І додав, що про ці «переговори» читає тільки в пресі. Олігарх зазначив, що хоч Приватбанк і його цікавить, він готовий від нього відмовитися, якщо це спровокує турбулентність на фінансовому ринку. В першу чергу, як Коломойський неодноразово заявляв, його цікавить капітал в $2 млрд

Inline
Inline