Меню
Azow News » Новини » Гройсман відмовився призупинити фінансування розвитку регіонів на вимогу Богдана

Гройсман відмовився призупинити фінансування розвитку регіонів на вимогу Богдана

Відповідне протокольне доручення забезпечити виділення коштів за вже затвердженими проектами було прийнято на засіданні уряду 14 серпня, передає БизнесЦензор .

У Кабміні вказують, що графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів і завершення розпочатих проектів.

“Кабінет міністрів доручив Міністерству фінансів і Міністерству регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ забезпечити, починаючи з серпня поточного року фінансування програм і проектів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, які здійснюються за рахунок, в тому числі, коштів державного фонду регіонального розвитку”, – сказано в повідомленні.

Раніше в Офісі президента заявили, що глави Офісу президента Андрій Богдан звернувся до Кабміну з вимогою заблокувати фінансування місцевим бюджетам 7,6 млрд грн з фонду регіонального розвитку та 2,5 млрд грн субвенції на соціально-економічний розвиток на соціально-економічний розвиток.

У прес-службі ОП у відповіді на запит ЕП пояснили, що таке звернення прийнято для недопущення неефективного використання бюджетних коштів та з метою перевірки доцільності їх виділення.

До проектів, які фінансуються за вказані засобів належать дитячі садки, школи, лікарні, соціальні установи, клуби, дороги, мости та ін

“З метою забезпечення добробуту українців проекти, на які виділено фінансування зазначеними вище розпорядженнями, будуть переглянуті новим складом Кабінету міністрів”, – заявили в ОП.

Як повідомлялося, станом на липень було схвалено фінансування 707 проектів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво та реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту.

Inline
Inline