Меню
Azow News » Новини » КОГО НЕ УСТРАИВАЕТ, ОТПИСЫВАЕМСЯ: "МІС УКРАЇНА-2019" ВІДМОВИЛАСЬ СПІЛКУВАТИСЬ УКРАЇНСЬКОЮ

КОГО НЕ УСТРАИВАЕТ, ОТПИСЫВАЕМСЯ: “МІС УКРАЇНА-2019” ВІДМОВИЛАСЬ СПІЛКУВАТИСЬ УКРАЇНСЬКОЮ

Переможниця конкурсу краси “Міс Україна-2019” Маргарита Паша оскандалилась через відмову давати інтерв’ю українською мовою.

Кілька днів тому телеведуча Катерина Осадча розмістила у своїх Instagram-Stories відеоролик, на якому повідомила, що через відмову Паші спілкуватись з нею українською мовою, їхнє інтерв’ю в програмі “Світське життя” не вийде в ефір.

Згодом 24-річна дівчина опублікувала на власній сторінці в в Instagram великий допис, де в кінці зазначила, що хоче викладати свої думки у блозі російською мовою, а кому це не подобається – може від неї відписатись.

“У вас немає можливості пережити своє життя ще раз, але яким вона буде – залежить тільки від вас! Я маю право викладати свої думки на мові, якій я хочу (чи закон України не дозволяє мені думати на російській мові?)”, – заявила представниця України на “Міс світу-2019”, що відбудеться у грудні в Таїланді.

Причому спочатку модель опублікувала перший варіант із скандальною заявою, згодом її відредагувала, прибравши позицію про українську мову, і втретє повернула заяву назад.

КОГО НЕ УСТРАИВАЕТ, ОТПИСЫВАЕМСЯ:

Підписники по-різному відреагували на її заяву: хтось жорстко засудив, а хтось – навпаки підтримав. Відповідаючи одному з прихильників, чому виник скандал навколо неї та її позиції щодо української мови, Маргарита Паша відповіла, що сама не розуміє причини. “Я сама не розумію, я володію українською мовою і не відмовляюся розмовляти на державній мові! В мене є багато інтерв’ю на державній мові”, – написала вона.

На офіційній сторінці конкурсу “Міс Україна”, на розповідь організаторів, з чого складається підготування моделей до других етапів конкурсу, Катерина Осадча в коментарях зазначила, що варто було б почати з вивчення української мови.

Нагадаємо, Пашу обрали переможницею конкурсу 12 вересня.

Inline
Inline