Меню
Azow News » Новини » Контрабандист із Закарпаття намагався залетіти до Словаччини на саморобному літальному апараті.

Контрабандист із Закарпаття намагався залетіти до Словаччини на саморобному літальному апараті.

У декількох кілометрах від українсько-словацького кордону поблизу словацького міста Собранце місцеві прикордонники виявили обладнаний для незаконного переміщення контрабандних товарів малий літальний апарат і затримали його пілота-українця.

Про це інформує прес-служба Держприкордонслужби України

“За інформацією і орієнтирів, наданими військовослужбовцями відділу Ужгород співробітникам словацької прикордонної поліції вдалося знайти місце посадки літального апарату. У районі Собранце, за кілька кілометрів від українсько-словацького кордону, вони виявили мотопаратрайк, обладнаний для незаконного переміщення контрабандних товарів. Керувала літальним апаратом громадянин України, який і був затриманий”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що українські прикордонники під час патрулювання держкордону почули шум двигуна. Політ невідомого пристрою також зафіксували тепловізійні комплекси. Не маючи технічних можливостей перешкодити руху літального апарату, українські прикордонники почали пошуки місця зльоту і ймовірних пособників правопорушника. Також правоохоронці одразу повідомили про виявлений апарат словацьким колегам.

Inline
Inline