Меню
Azow News » Корисні матеріали » Лікування інсульту, інфаркту та низка інших послуг стануть повністю безкоштовними для українців з 2020 року, - глава НСЗУ Петренко

Лікування інсульту, інфаркту та низка інших послуг стануть повністю безкоштовними для українців з 2020 року, – глава НСЗУ Петренко

В Україні з 2020 року низка послуг за програмою медичних гарантій стануть для українців безкоштовними.

Про це, під час пресконференції у Львові, повідомив голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко.

За програмою медичних гарантій, Національна служба здоров’я планує платити медустановам 8500 грн – за пологи, 19500 грн – за лікування інсульту та 15800 грн – за лікування інфаркту.

“Ці послуги будуть повністю безкоштовними для українців, оскільки вони вже заплатили за медичну допомогу зі своїх податків”, – сказав Петренко.

З 2020 року в програму медичних гарантій увійдуть послуги первинної амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної допомоги та реабілітації.

Для Національної служби здоров’я пріоритетними будуть послуги, пов’язані з лікуванням гострого мозкового інсульту, гострого інфаркту міокарда, допомогою в пологах і ранньою діагностикою онкологічних захворювань. За ці послуги служба платитиме медустановам за пріоритетним тарифом.

Inline
Inline