Меню
Azow News » Новини » Міноборони припинило фінансування розробки бронетехніки, – "Укроборонпром"

Міноборони припинило фінансування розробки бронетехніки, – “Укроборонпром”

Держконцерн “Укроборонпром” заявляє, що Міністерство оборони України припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки і виробництво БТР-4 на Харківському конструкторському бюро імені О. Морозова.

Про це з посиланням на прес-службу “Укроборонпрому” повідомляє БизнесЦензор.

Харківське конструкторське бюро переводить колектив на дводенний робочий тиждень через рішення Міноборони, повідомляє “Укроборонпром”.

“Міністерством оборони припинено фінансування виробництва БТР-4 з-за нездатності приватної компанії ТОВ “Лозівський ковальсько-механічний завод”, яка є монополістом у виготовленні корпусів з стали марки “71”, виробляти необхідну кількість корпусів”, – йдеться в повідомленні.

Міноборони заблокувало можливість виробляти корпуса БТР-4 з бронестали виробництва Євросоюзу на потужностях ХКБМ та інших підприємств Концерну, повідомляє “Укроборонпром”.

“Також Міноборони висунуло в ХКБМ претензії на сплату штрафних санкцій в розмірі 82,3 млн грн за невиконання замовлення”, – повідомляє “Укроборонпром”.

“Також Міністерство оборони, без пояснення причин, припинило фінансування розробок нових видів бронетехніки. Зокрема, глибокої модернізації одного з основних танків українського війська, яка повинна докорінно підвищити ефективність бойової машини”, – йдеться в повідомленні.

“Укроборонпром” нагадує, що через Міноборони у квітні цього року на ДП “Житомирський бронетанковий завод” було призупинено роботу цеху з виробництва корпусів бронетранспортерів.

Джерело: БизнесЦензор

Inline
Inline