Меню
Azow News » Новини » МАРШ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ПРОЙДЕ ОКРЕМО ВІД "ХОДИ ГІДНОСТІ"

МАРШ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ПРОЙДЕ ОКРЕМО ВІД “ХОДИ ГІДНОСТІ”

Анонсований учасниками АТО Парад 2019: Марш Захисників України все одно відбудеться 24 серпня попри ініціативу Офісу президента провести на День Незалежності “Ходу Гідності”.

Про це повідомляє ініціатива “Захисти Україну“.

Учасники ініціативи вважають таку запізнілу реакцію ОП тим, що, побачивши негативне реагування суспільства на скасування параду, команда нового президента вирішила гібридно вийти з ситуації й провести аналогічний вже анонсованому ветеранами, марш.

“Подібні ініціативи не стануть на заваді Маршу Захисників України. Ми активно готуємося, вже створили оргкомітет, і ветерани вийдуть на центральні вулиці столиці, а що там будуть робити від Офісу Президента – це їх справа”, – відзначає один з ініціаторів параду ветеран батальйонів “Гарпун” і “Київська Русь” Павло Білоус.

Відзначимо, що до оргкомітету Маршу увійшли: Павло Білоус, Антон Колумбет, Євген Дикий, Олексій Середюк, Дмитро Лінько, Роман Федчук, Олександр Погребиський, В’ячеслав Зінкевич і ще багато відомих представників ветеранських та волонтерських об’єднань.

Раніше Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 28-ї річниці незалежності України. У тексті документу немає жодного слова про проведення військового параду у Києві на честь святкування 28-ї річниці Дня незалежності України.

Джерело: ТК Прямий

Inline
Inline