Меню
Azow News » Новини » МАЙБУТНІЙ ДЕПУТАТ ВІД "СЛУГИ НАРОДУ" БУЖАНСЬКИЙ НАЗВАВ ЖУРНАЛІСТКУ "ТУПОЮ ВІВЦЕЮ"

МАЙБУТНІЙ ДЕПУТАТ ВІД “СЛУГИ НАРОДУ” БУЖАНСЬКИЙ НАЗВАВ ЖУРНАЛІСТКУ “ТУПОЮ ВІВЦЕЮ”

Обраний народний депутат, представник партії “Слуга народу” Максим Бужанський назвав журналістку видання “НВ” Ольгу Духніч “тупою вівцею”.

Про це Бужанський написав у своєму Telegram.

“Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв’ю з представником “Слуги народу” заявила, що я ностальгую за СРСР і “часами Януковича”. Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ”, – написав Бужанський.

МАЙБУТНІЙ ДЕПУТАТ ВІД

Зазначимо, під час інтерв’ю з лідером “Слуги народу” Дмитром Разумковим Духніч справді сказала, що Бужанський “ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича”. Разумков, зі свого боку, закликав судити майбутніх депутатів за їхніми новими справами і вчинками.

У відповідь Духнич заявила, що не має наміру відповідати щось депутату.

“Щось відповідати пану Бужанському – це як спроба з’ясувати відносини з голубом, який нагадив вам на рукав пальто”, – написала Духнич на своїй сторінці у Facebook. Журналістка також закликала майбутнього народного депутата вибачитися перед виданням “НВ”.

МАЙБУТНІЙ ДЕПУТАТ ВІД

Ще один новообраний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський публічно підтримав Бужанського.

“Зустрілися з депутатом Бужанським. Зустріч проходила саме так, як її описують журналісти “НВ”: “понастальгували за СРСР, згадали Януковича” і, як заповідав Петро Олексійович, почитали телеграм-канал Портнова. Тремтіть, бандерлоги”, – написав він.

МАЙБУТНІЙ ДЕПУТАТ ВІД

Джерело: ТК Прямий

Inline
Inline