Меню
Azow News » Новини » МАЙНО РОСІЇ МОЖНА АРЕШТОВУВАТИ ЗА НЕВИКОНАННЯ РІШЕННЯ ТРИБУНАЛУ - ГЕРАЩЕНКО

МАЙНО РОСІЇ МОЖНА АРЕШТОВУВАТИ ЗА НЕВИКОНАННЯ РІШЕННЯ ТРИБУНАЛУ – ГЕРАЩЕНКО

З 21 серпня офіційно фіксується невиконання Росією рішення морського трибуналу щодо негайного звільнення українських моряків та кораблів, захоплених у Керченській протоці. Міжнародне право передбачає санкції за такі дії і майно країни-агресора може бути арештоване у всіх портах та аеропортах Європи.

Про це написала співголова фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“21 серпня розпочалася офіційна процедура фіксації невиконання РФ рішення морського трибуналу в Гамбурзі. Нагадаю, вердикт трибуналу, винесений ще в травні, був однозначний – РФ має негайно і безумовно, без усяких додаткових умов і обмінів, звільнити українських військовополонених моряків і кораблі до 25 червня”, – написала вона.

Проте Геращенко зауважила, що 25 червня РФ, за підігравання Франції і Німеччини, на жаль, повернулася в ПАРЄ.

“Хлопці ж вже 2 місяці після визначеного трибуналом терміну залишаються в Лефортово”, – підкреслила депутат.

За її словами, на підставі фіксації невиконання Росією рішення морського трибуналу, майно РФ можна буде арештовувати у всіх портах та аеропортах починаючи з 6 вересня, але для реалізації цього виду санкцій необхідна політична воля лідерів інших країн.

“Процедура фіксації невиконання рішення і з 6 вересня російське майно можуть заарештовувати в міжнародних портах і аеропортах. Але в цьому контексті цікаво розуміти, чи наважаться європейські країни заарештовувати майно РФ, чи продовжать висловлювати занепокоєння діями Кремля і паралельно заграватимуть з Путіним”, – додала Геращенко.

Inline
Inline