Меню
Azow News » Новини » "Ні капітуляції! Тільки перемога!", - акції протесту пройшли в різних містах України. фоторепортаж

“Ні капітуляції! Тільки перемога!”, – акції протесту пройшли в різних містах України. фоторепортаж

У Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі, Кременчуці, Маріуполі та Краматорську пройшли акції протесту проти домовленостей, досягнутих під час засідання ТКГ в Мінську 1 жовтня, і планів керівництва України реалізувати “формулу Штайнмайера”.

У Дніпрі близько 300 осіб зібралися перед облдержадміністрацією. Вони тримали прапори “Свободи”, “Демсокири” і державні. Спікер закликав присутніх створити координаційну раду з місцевих політичних сил і громадських організацій.

У Кривому Розі на акцію “Ні капітуляції”, що відбулася біля стели з фотографіями загиблих на Донбасі криворіжців, вийшли близько 100 городян.

В Одесі, за повідомленням Думской, на аналогічну акцію вийшли близько 300 осіб. Після мітингу учасники вирушили до обласного управління СБУ, де залишили звернення з вимогою оприлюднити підписаний Леонідом Кучмою документ і притягнути до кримінальної відповідальності ініціаторів підписання з боку України як державних зрадників.

Акція проти формули Штайнмайера пройшла також у Львові.

Сьогодні кілька сотень харків’ян вийшли сказати немає капітуляції перед Росією. Жодних виборів на окупованих територіях не повинно бути. Все залежить тепер від парламенту і від реакції людей. Саме через позицію активної частини суспільства Порошенко не дали зламати Конституцію на догоду Кремлю. Не дамо і зараз! Все залежить саме від нас!”, – написав у Facebook  екс-нардеп Роман Семенуха.

Близько трьохсот осіб, за оцінками поліції, вийшли до намету “Все для перемоги” на площу Свободи в Харкові, повідомляє Медіапорт. Вони тримали плакати “Легалізація окупації?”, “Тільки перемога!”, “Ні капітуляції!”, “Не прокотити!”, “Моніка Зелінські, готуйся до Ростова”, “Формула Путінмаєра – це брехня”, “Почом нині Україна?”. Серед учасників акції – представники громадських організацій “Традиція і порядок”, “Союз ветеранів АТО”, політичних партій “Національний корпус”, “Демократична сокира”, ВО “Свобода”.

Декілька десятків городян вийшли на головну площу Сєвєродонецька, щоб висловити свої думки з приводу “капітуляції” України і відведення українських військ, пише Восточный вариант.

У Маріуполі вийшли на мітинг на площі до Драматичного театру, інформують Новости Донбасса. В ході акції учасники збирали підписи під зверненням до президента Володимира Зеленського, глав МЗС, СБУ, народних депутатів і делегатів Тристоронньої контактної групи в Мінську. Основні вимоги – оприлюднити тексти домовленостей з Росією і відмова від проведення будь-яких виборів на Донбасі до появи реальних гарантій безпеки.

Проти “формули Штайнмайера” вийшли і жителі Краматорська, пише “Общежитие”. Відзначається, що мітинг зібрався спонтанно, завдяки активності людей в соціальних мережах.