Меню
Azow News » Новини » НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРОЙДЕ ХОДА ГІДНОСТІ ЗА УЧАСТІ ЗЕЛЕНСЬКОГО – БОГДАН ОГОЛОСИВ ПРО КОРІННУ ЗМІНУ ФОРМАТУ СВЯТА

НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРОЙДЕ ХОДА ГІДНОСТІ ЗА УЧАСТІ ЗЕЛЕНСЬКОГО – БОГДАН ОГОЛОСИВ ПРО КОРІННУ ЗМІНУ ФОРМАТУ СВЯТА

У 2019 році Україна відзначатиме День Незалежності за новим осучасненим сценарієм – у Києві пройде Хода гідності, участь в якій візьме президент Володимир Зеленський, керівництво держави, військові, волонтери, спортсмени, медики, освітяни тощо.

Про це заявив глава Офісу президента України Андрій Богдан на брифінгу в Києві.

“Цього року Україна святкуватиме День Незалежнсоті у новому форматі. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності”, – заявив Богдан.

На його думку, цьогорічне святкування пройде у “європейському стилі” і покликане започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна.

За словами Богдана, у ході візьме участь президент та керівництво держави. Володимир Зеленський звернеться до українців.

“У центрі Києва відбудеться грандіозний концерт, організацією якого займається один з найвідоміших українських режисерів”, – додав голова ОПУ.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 28-ї річниці незалежності України. У тексті документу немає жодного слова про проведення військового параду у Києві на честь святкування 28-ї річниці Дня незалежності України.

Джерело : Прямий

Inline
Inline