Меню
Azow News » Новини » На Донеччині встановили меморіал легендарному «Міфу»

На Донеччині встановили меморіал легендарному «Міфу»

Меморіал загиблому в АТО Герою України, оперному співаку Василю Сліпаку (позивний «Міф») встановили поблизу смт Миронівський Бахмутського району .

На Донеччині встановили меморіал легендарному «Міфу»

Монумент зведений командуванням військової частини разом із художником-волонтером Олегом Ганжою за сприяння волонтерів Олега Хрипуна та Олександра Гаврилюка, повідомляє прес-служба 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Василь Сліпак виступав у найпрестижніших концертних залах України і світу. Та коли розпочалися бойові дії на сході нашої країни, не зміг залишитись осторонь.

26 червня 2016 року російські збройні формування намагалися атакувати смт Луганське з боку окупованого Дебальцевого. Українські захисники успішно відбили атаку терористів і перейшли у контрнаступ, посунувши противника з двох укріплених позицій на висотах поблизу с. Логвинове. Василь Сліпак загинув у бою від кулі ворожого снайпера. Кавалер ордена «За мужність» І ступеня, Герой України, він назавжди вписав своє ім’я у літопис боротьби українського народу за свободу й незалежність.

Фото зі сторінки 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького у Фейсбуці.

Inline
Inline