Меню
Azow News » Новини » На Хмельниччині шахрай ошукав Героя України на 20 тисяч доларів

На Хмельниччині шахрай ошукав Героя України на 20 тисяч доларів

Поліція розслідує шахрайську діяльність керівника громадської організації, йому загрожує до восьми років в’язниці

На Хмельниччині правоохоронці оголосили підозру чоловікові, який обманним шляхом привласнив кошти Героя України, зараз поліція розслідує інші випадки шахрайства підозрюваного. Про це повідомляє  Сьогодні.

На даний момент слідством встановлено, що 2011 року знайомий військовослужбовця ЗСУ,  який позиціонує себе керівником громадської організації, знаючи про наявність у нього значної суми коштів (20 тис. доларів), запропонував йому зробити вигідне вкладення цих коштів у фінансову установу. За це чоловікові було обіцяно отримання щомісячного доходу у вигляді відсотків на підставі договору фінансової поворотної фінансової допомоги.

Після підписання всіх примірників договору військовослужбовець передав 160 тис. гривень (на той час еквівалент – 20 тис. доларів)… На підтвердження факту передачі коштів він отримав свій екземпляр договору. Однак з моменту укладення договору військовослужбовець жодної гривні відсотків так і не отримав, як і своїх власних вкладених коштів“, – уточнили в поліції.

На даний момент слідчі встановлюють інших потерпілих від шахрайських дій фігуранта.

Зараз зловмисникові повідомлена підозра за ч.3 ст. 190 КК України. До суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. У разі доведення провини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Джерело: Сьогодні

Inline
Inline