Меню
Azow News » Новини Бердянська » Культура » На Запорозькій Січі знімають "абсолютно брехливий" серіал про козаків

На Запорозькій Січі знімають “абсолютно брехливий” серіал про козаків

Упродовж кількох днів історико-культурний комплекс “Запорізька Січ” на острові Хортиця був закритий для відвідувачів і перетворений на знімальний майданчик

Нині на Хортиці добігли кінця зйомки українського серіалу про козаків – “Абсолютно брехлива історія”.

На Запорозькій Січі знімають

Над зйомками “Абсолютно брехливої історії” працюють телеканал ICTV і компанія IQ Production. Бюджет стрічки – 33 мільйони гривень, з яких половину платить ICTV, а половину – Міністерство культури України.

Ідея створення “Абсолютно брехливої історії” народилась два роки тому. Генеральному продюсеру Оксані Іванюк та креативному продюсеру Олегу Зборовському хотілось зробити український продукт, позитивний та доброзичливий. “Хотілось зробити щось для душі, щоб цим хотілось займатись”, – пояснює Олег.

На Запорозькій Січі знімають

На написання сценарію пішло два роки. Після того, як він був готовий, почалася довга робота з підбору так званих департаментів: підрозділів, які забезпечать процес, кожний – за своїм фахом, а також кастинг акторів.

На Запорозькій Січі знімають

За результатами кастингу на головні ролі відібрали близько 30 виконавців. Ще кілька сотень – учасники масовки, які не беруть участі в знімальному процесі постійно. Одну з найбільш масових сцен знімали саме на Січі – з понад сотнею учасників.  Окрім Запоріжжя зйомки відбуваються у Хотинській фортеці в Чернівецькій області та у Києві – там команда працюватиме у павільйонах.

“Абсолютно брехлива історія” – це комедійна пригодницька 12-серійна стрічка про дружбу, кохання та Україну. І все це, у тому числі, й на Січі.

На Запорозькій Січі знімають

У центрі сюжету історія молодого хлопця, який грабує російського царя. Робить він це не просто так, а з певною ціллю, про яку можна буде дізнатись під час перегляду серіалу. За збігом обставин парубок опиняється у запорозьких козаків, там, власне і відбувається частина подій. Інша частина – у вигаданому селі Краснопілля, яке, за задумом, розташоване у 30 кілометрах від Січі.

На Запорозькій Січі знімають

Зйомки кіно – процес динамічний, рух не закінчується ніколи. Навіть коли на майданчику перерва, тут все одно вирує життя: сценаристи вносять свої правки до тексту прямо на стільцях біля камер, оператори налаштовують камери, гримери стежать, аби всі виглядали як слід.

На Запорозькій Січі знімають

На Запорозькій Січі знімають

На вулиці +32° С, а чимало акторів одягнені у теплий одяг з рукавами. Їхній грим нещадно тече, майданчиком постійно бігають гримери, які приводять до ладу зовнішній вигляд козаків.

На Запорозькій Січі знімають

Це – останній знімальний день на Запорізькій Січі. З 23 серпня зйомки продовжилися вже у Хотинській фортеці. Після того, як завершиться знімальний процес, розпочнеться ще довший етап – монтаж. Після нього, восени 2020 року, серіал “Абсолютно брехлива історія” з’явиться на українському телебаченні. Запоріжці нетерпляче чекатимуть на цю подію, бо окрім рідної Хортиці, мають шанси побачити у стрічці й себе, адже десятки містян взяли участь у зйомках масових сцен.

На Запорозькій Січі знімають