Меню
Azow News » Новини » НАК "Нафтогаз" зобов'язаний у серпні знизити ціну на газ для населення ще на 265 грн, - Кабмін

НАК “Нафтогаз” зобов’язаний у серпні знизити ціну на газ для населення ще на 265 грн, – Кабмін

Кабінет міністрів України доручив НАК “Нафтогаз” в серпні знизити ціну газу для населення ще на 265 грн за тисячу кубометрів.

Про це повідомляє Цензор.Нет з посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

“Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019г. № 293, з червня НАК “Нафтогаз” зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, яка є найнижчою на одному з чотирьох майданчиків”, – йдеться в повідомленні.

Мова йде про Мінекономрозвитку, де середня митна вартість імпортованого газу в липні склала 4812 грн за тисячу кубічних метрів без ПДВ. Потім Українська енергетична біржа, де газ на серпень в липні продався за ціною 4654 грн за тисячу кубічних метрів без ПДВ. НАК “Нафтогаз” – газ для промисловості за передоплатою, встановленою на серпень 4640 грн за тисячу кубічних метрів без ПДВ. Або за ціною ПСО, згідно з постановою Кабінету міністрів України від 19 жовтня 2018г. № 867, що на липень розрахована, як 7185 грн за тисячу кубічних метрів без ПДВ.

Ціна газу в серпні для населення, без ПДВ, тарифів на транспортування і постачання, складе 4640 грн за тисячу кубічних метрів, що менше на 265 грн, ніж ціна в липні 4905 грн”, – зазначили в уряді.

Джерело : ЦН

Inline
Inline