Меню
Azow News » Новини » Найманці РФ спішно риють траншеї і облаштовують позиції на ділянці розведення сил біля Петровського

Найманці РФ спішно риють траншеї і облаштовують позиції на ділянці розведення сил біля Петровського

Найманці РФ активно риють траншеї і облаштовують позиції на ділянці розведення сил біля Петровського на Донбасі.

Про це повідомляється в останньому звіті ОБСЄ.

“15 вересня на основі доступних СММ даних повітряного спостереження в житловому районі Петровського виявлена нова траншея з північного сходу на південний захід (не зафіксована на зображеннях від 2 вересня 2019 року) протяжністю близько 240 м, орієнтовно в 400 м на схід від східного краю ділянки розведення”, – йдеться у звіті.

Одночасно орієнтовно 900 м на північний схід від зазначеної траншеї виявлена нова 70-метрова траншея, вирита вздовж лісосмуги, а орієнтовно 1 км далі на схід – ще дві нові траншеї (довжиною близько 200 м і 660 м).

“Приблизно в 900 м на північний захід від зазначених двох траншів за даними повітряного спостереження виявлена нещодавно побудована позиція з двох траншів (обидві довжиною приблизно 300 м)”, – повідомили в місії.

Крім того, 17 вересня спостерігачі ОБСЄ виявили “майже побудоване укриття і близько 20 чоловік у камуфляжному одязі, а також орієнтовно 12 вантажівок, одну землерийну машину і кілька кранів, які рили траншеї і виконували приховані земляні роботи біля дороги між Петровським і н. п. Стила (непідконтрольна уряду, 34 км на південь від Донецька)”.

Уточнюється, що це відбувалося на північний схід від ділянки розведення в районі Петровського.

Inline
Inline