Меню
Azow News » Новини » "Нормандська змова - державна зрада!" - під ОП відбулась попереджувальна акція

“Нормандська змова – державна зрада!” – під ОП відбулась попереджувальна акція

Сотні людей прийшли під ОП з вимогою не йти на поступки Росії на переговорах у Мінську стосовно Донбасу і відхилити застосування “формули Штаймаєра” для врегулювання конфлікту.

"Нормандська змова – державна зрада!": акція коло Офісу президента проти імплементації "формули Штайнмаєра", узаконення проросійської автономії Донбасу та амністії для бойовиків

Geplaatst door Цензор.НЕТ op Donderdag 19 september 2019

На думку учасників акції, згідно з формулою Штайнмаєра, Україна спеціальним законом надає на 5 років політичну й економічну автономію Донбасу, проводить місцеві вибори без роззброєння бойовиків і виведення російських військ, оголошує амністію всім бойовикам, платить соціалку і відновлює зруйновану інфраструктуру за свій рахунок і наступного дня після виборів Росія починає передавати Україні контроль над кордоном і виводити свої війська (ми розуміємо, що цього не станеться).

Учасники акції вимагали не підписувати капітуляційних угод із Путіним, за жодних обставин не імплементувати формулу Штайнмаєра, не погоджуватися на узаконення проросійської автономії Донбасу й амністію для бойовиків.

"Нормандська змова - державна зрада!" - під ОП відбулась попереджувальна акція

Мітингувальники закликали дотримуватися такої послідовності врегулювання війни в Донбасі: Повне і стійке припинення бойових дій, виведення російських військ, роззброєння незаконних формувань, передача кордону Україні або миротворцям ООН і ОБСЄ, з подальшою передачею Україні. Тільки після цього проведення виборів за українським законодавством.

"Нормандська змова - державна зрада!" - під ОП відбулась попереджувальна акція

Підтримати акцію прийшов і нещодавно звільнений з російських катівень Володимир Балух.

"Нормандська змова - державна зрада!" - під ОП відбулась попереджувальна акція

Фото, відео, – Олег Богачук

Inline
Inline