Меню
Azow News » Новини » Новий уряд не знижуватиме комунальні тарифи

Новий уряд не знижуватиме комунальні тарифи

Чиновники зосередяться на підвищенні доступності субсидій

Уряд не знижуватиме тарифи на комунальні послуги. Українці, як і раніше, купуватимуть електроенергію, тепло і воду за ринковими цінами. Таку думку в інтерв’ю РБК-Україна висловив представник Президента в Кабміні Андрій Герус.

Чиновник запевнив, що значного зростання вартість житлово-комунальних послуг восени може і не відбутися. І як доказ нагадав, що всупереч закладеному в меморандумі з МВФ графіку підвищення ціни на газ для населення, його вартість не зросла, а впала на 21%.

Це, втім, було обумовлено не стільки діями уряду, а світовою кон’юнктурою, в результаті чого вартість газу знизилася у всьому світі, включаючи ЄС, де Україна і набуває паливо. Тобто в разі зростання глобальних цін, збільшиться вартість газу і в Україні.

Андрій Герус впевнений, що уряду не слід включатися в гру з штучним зниженням тарифів, а замість цього зосередитися на прискорення економічного зростання.

«Я думаю, якщо наступного тижня не буде зниження тарифів, але через рік економіка почне зростати темпами понад 6%, а не 2,8%, як зараз, то суспільство це відчує і дуже позитивно оцінить. Бо це означає, що будуть рости доходи і добробут українців”, – сказав представник Зеленського.

І додав, що в команді Президента вже щосили працюють над зміною критеріїв, які використовуються для розрахунку субсидій українцям. За його оцінками, в результаті цього право на пільги зможуть отримати додатково близько мільйона українських сімей, які втратили його. Велика частина із зазначеного числа-пенсіонери старше 70 років.

Джерело: УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС РЕСУРС

Inline
Inline