Меню
Azow News » Новини » Окупанти на Донбасі розмістили десятки РСЗВ "Град" - звіт ОБСЄ

Окупанти на Донбасі розмістили десятки РСЗВ “Град” – звіт ОБСЄ

СММ ОБСЄ зафіксувала 10 серпня на окупованій Луганщині 29 реактивних систем залпового вогню “Град”, які були розміщені з порушенням ліній відводу.

Про це йдеться в опублікованому у вівторок звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

“10 серпня БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив 7 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ; БМ-21 “Град”, 122 мм) на полігоні біля н. п. Міусинськ (62 км до південно-заходу від Луганська); 2 буксирувані гаубиці (2А65 “Мста-Б”, 152 мм) у н. п. Вільхівка (40 км на схід від Донецька) і 22 РСЗВ (БМ-21) поблизу н. п. Кришталевий (кол. Красний Луч; 56 км на північний захід від Луганська)”, – йдеться у звіті.

Зазначається, що все це озброєння було розміщено з порушенням ліній відведення, визначених Мінськими домовленостями.

Крім того, на окупованому Донбасі зафіксовані десятки одиниць важкого озброєння, яке було “розміщено за лініями відводу, однак за межами виділених місць зберігання”.

“7 серпня на основі доступних СММ даних повітряного спостереження виявлено наявність: танків (невстановленого типу) на полігоні біля н. п. Шимшинівка (27 км на північний захід від Луганська), 16 танків і 16 одиниць буксируваної артилерії на полігоні поблизу Н. п. Мирне (28 км на північний захід від Луганська)”, – інформує СММ.

Також повідомляється, що 10 серпня БПЛА СММ дальнього радіусу дії виявив “20 танків (невстановленого типу) на полігоні біля н. п. Круглик (31 км до південно-заходу від Луганська)”, ще три танка (імовірно Т-64) знаходилися біля Кришталевого. Крім того, 5 самохідних гаубиць (2С1), 12 буксируються гаубиць Д-30 “Жаба”, 122 мм) і 8 танків (невстановленого типу) були виявлені на полігоні біля Міусинська, повідомили у місії ОБСЄ.

Джерело:  Цензор.НЕТ

Inline
Inline