Меню
Azow News » Новини » П'ять місяців вели переговори: в Україну повернули чотириногого улюбленця екіпажу «Яни Капу»

П’ять місяців вели переговори: в Україну повернули чотириногого улюбленця екіпажу «Яни Капу»

В Україну повернули чотирилапого улюбленця екіпажу буксира «Яни Капу» — собаку Джессі, яку в листопаді 2018 року захопили російські військові разом з українськими моряками. Про це повідомляється на Facebook-сторінках адвокатів Миколи Полозова та Анастасії Георгіївської.

П'ять місяців вели переговори: в Україну повернули чотириногого улюбленця екіпажу «Яни Капу»

За словами Полозова, собаку Джессі, яка була захоплена разом з 24 військовополоненими українськими моряками, сьогодні повернули додому.

“Про собаку практично відразу після зустрічі з нашими адвокатами повідомили моряки. Члени екіпажу буксира «Яни Капу» попросили її знайти і постаратися повернути додому», — написав адвокат.

Полозов розповів, що на пошуки собаки і переговори з ФСБ і керченськими прикордонниками, які залишили Джессі у себе, пішло кілька місяців.

“Собачка Джессі, 25-й член команди військовополонених українських моряків вдома! Її забрала до себе сім’я моряка Чулибы. Майже 5 місяців ми вели переговори про те, щоб повернути дочку полку (екіпажу буксира «Яни Капу») додому», — розповіла Георгіївська.

П'ять місяців вели переговори: в Україну повернули чотириногого улюбленця екіпажу «Яни Капу»

Адвокат написала, що на момент захоплення українських моряків Джессі було три місяці.

“Тварину помітили не відразу. Весь цей час вона перебувала у співробітників прикордонної служби РФ в окупованій Керчі», — зазначила вона.

Джерело :today.ua

 

Inline
Inline