Меню
Azow News » Новини » ПРИСТАЙКО ПРИГРОЗИВ ЗАБРАТИ НА ВІЙНУ ТРЕТИНУ ПЕНСІЙ І ЗАРПЛАТ ВІД УСЬОГО БЮДЖЕТУ

ПРИСТАЙКО ПРИГРОЗИВ ЗАБРАТИ НА ВІЙНУ ТРЕТИНУ ПЕНСІЙ І ЗАРПЛАТ ВІД УСЬОГО БЮДЖЕТУ

Щоб уникнути звинувачень на адресу України у зриві “формули Штайнмаєра”, українці повинні бути чесними перед собою з приводу коштів, які можуть призвести до миру.

Про це заявив глава МЗС України Вадим Пристайко на прес-конференції в Брюсселі після участі у слуханнях Комітету Європарламенту у закордонних справах.

За його словами, саме уряд повинен запропонувати народу кращі варіанти рішення.

“Ця “формула Штайнмайера” була придумана і узгоджена урядами, і вона відрізняється від того, на що Україна погоджувалася раніше.

Це болісний компроміс, і ми знаємо, почому сказане кожне слово проти цього.

Але разом з цим ми сподіваємося, що можна піти цим шляхом, не заходячи вже так далеко, щоб це завадило нашому суверенітету і територіальній цілісності більше, ніж воно вже є”, – сказав Пристайко.

Він підкреслив: для того, щоб Україну не звинуватили у зриві цих домовленостей, треба просто бути чесними перед собою і перед своїм народом.

“Якщо ми про щось домовляємося, то, наскільки б болючими не були ці рішення, ми повинні їх виконати, бо це шлях до світу, якого ми можемо досягти в майбутньому. Якщо для народу це прийнятна ціна – ми це робимо.

Якщо ні – ми повинні знати про це.

Я вже говорив нашим депутатам – якщо вони серйозно до цього ставляться, тоді ми забираємо третину бюджету з пенсій, зарплат, медичного страхування, переводимо це мобілізацію і в нашу армію і намагаємося захистити себе без мирного процесу.

Ці опції всі-перед українським народом.Але уряд має вибрати і запропонувати те, що є найбільш доцільним”, – сказав міністр закордонних справ України.

 

Inline
Inline