Меню
Azow News » Новини » Пропагандисти з "Росії 24" видали проросійських активістів і блогерів за "ветеранів ЗСУ"

Пропагандисти з “Росії 24” видали проросійських активістів і блогерів за “ветеранів ЗСУ”

Анонсоване російськими пропагандистами шоу про примирення в телеефірі воїнів ЗСУ та найманців РФ з Донбасу дійсно відбулося. Ось тільки люди, які приїхали на ростб під виглядом українських військових, виявилися не зовсім військовими і не зовсім українськими.

Особистості самозванців — учасників передачі “Окопна правда” на “Росія 24” — розкрила команда “Військового навігатора України”.

У студії росТБ  засвітився харків’янин Олександр Мединський. Його знають як колишнього активіста дугінського “Євразійського союзу молоді”, а також як відеоблогера і фігуранта бази “Миротворця”. У російських медіа Мединського люблять цитувати за регулярні заяви проти ЗСУ.

При цьому в останньому телеефірі харків’янин стверджував, що нібито брав участь у бойових діях на боці України. Підтверджень цьому Мединський не навів-глядачам пропонують повірити на слово.

Пропагандисти з

Крім того, ветераном ВСУ в телеефірі назвався Олексій Грживач. Його дійсно з певною часткою допущення можна віднести до учасників війни — він деякий час був в районі АТО в якості кашевара. Після появи на російському шоу Грживач також потрапив в базу “Миротворця”.
Пропагандисти з

Третій учасник передачі, представлений “ветераном ЗСУ”, насправді Віталій Плошкін-автор пропагандистського проросійського сайту “Антифашист”.

У своїх статтях Плошкін регулярно ображає Україну, українців, і відповідно Збройні сили держави.

Пропагандисти з

Нагадаємо, російські пропагандисти зараз активно освоюють новий тренд: періодично “промацують ґрунт” з приводу можливого примирення українського і російського народів. Для цього акуратно вкидаються тези про те, що “війну розв’язали політики, а народам нічого ділити”, та інші кремлівські наративи.

Частиною такої пропагандистської спецоперації мав стати телеміст “Треба поговорити”.

Inline
Inline