Меню
Azow News » Новини » Росіянин на автомобілі намагався прорватися в Україну, - Держприкордонслужба

Росіянин на автомобілі намагався прорватися в Україну, – Держприкордонслужба

У пункті пропуску Гоптівка (Харківська область) прикордонники припинили спробу незаконного перетину кордону, зроблену громадянином Росії.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

“Під час проходження прикордонного контролю чоловік не зміг підтвердити мету запланованої поїздки в нашу країну і наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування в Україні. У зв’язку з невиконанням іноземним громадянином умов в’їзду в Україну, визначених чинним законодавством, правоохоронцями було прийнято рішення про відмову йому у в’їзді в Україну. Чоловік, почувши це, завів автомобіль і, збільшуючи швидкість, направив його в напрямку виїзду з пункту пропуску”, – йдеться в повідомленні.

Щоб не допустити прориву прикордонники розгорнули пристрої для примусової зупинки транспортних засобів. На місце події прибула група реагування. На виїзді з пункту пропуску автомобіль був зупинений, а правопорушника затримано.

За спробу незаконного перетину державного кордону України, злісну непокору законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця Держприкордонслужби України, а також порушення режиму в пункті пропуску, росіянину загрожує адміністративна відповідальність та заборона на в’їзд в Україну.

Подальшу долю затриманого вирішить суд.

Inline
Inline