Меню
Azow News » Новини » Рятують корів і шукають астероїди: найкурйозніші виклики патрульної поліції за першу половину 2019 року

Рятують корів і шукають астероїди: найкурйозніші виклики патрульної поліції за першу половину 2019 року

Кожен десятий виклик – кумедний

В патрульній поліції склали для “Сьогодні” перелік найбільш курйозних викликів за перше півріччя. Копи кажуть, що десята частина всіх звернень до поліції – а їх 6-7 млн за рік – кумедні прохання.

Один з останніх випадків стався у Дніпрі. Перехожий викликав поліцейських, зустрівши корову, що блукала містом.

“Поліцейські розшукали очевидців, опитали їх та визначили, звідки прийшла тварина. Опитавши мешканців прилеглих сіл, поліцейські через півтори години розшукали власницю корови. Та розповіла, що Мадонна, так звуть корову, загубилася випадково”, – розповіли патрульні.

Взимку на вулиці Академіка Сахарова в Одесі жителі багатоповерхівки викликали поліцію після того, як виявили в будинку підозрілу коробку. З неї лунало чи то цокання, чи то шурхіт. Після приїзду поліцейські виявили записку. Дитячим почерком було виведено: “Допоможіть будь ласка. Не трясти, не перевертати”. Копи відкрили коробку і виявили хом’ячка. Поліцейські були настільки зворушені знахідкою, що взяли гризуна собі і пообіцяли всіляко його оберігати.

Але водночас, полійейські нагадали, що необгрунтовані виклики поліції чреваті штрафом.

Так, на Черкащині близько третьої ночі в поліцію зателефонував місцевий житель і заявив, що на міський пляж впав астероїд, який випромінює радіацію. Поліцейські з’ясували, що заявник був тверезий і після розглядів заявнику виписали штраф за неправдивий виклик поліції на 51 грн.

А в поліцію Борисполя Київської області надійшло повідомлення, що на паркані висить чоловік і волає про допомогу. Прибулий на місце патруль з’ясував, що “альпініст” напідпитку повертався додому і вирішив таким чином трохи зрізати шлях. Витівка не вдалася. Копи допомогли, зняли чоловіка з паркану. Але виписали штраф за появу в п’яному вигляді в громадському місці.

Схожий випадок з парканом, але вже з кримінальним відтінком трапився в Ужгороді. Зловмисник, тікаючи з чужого подвір’я, застряг на паркані, почав кричати і кликати на допомогу. Господар будинку викликав копів, які зняли горе-злодія з паркану і доставили у відділок.

Inline
Inline