Меню
Azow News » Новини » Співвласник «Нової пошти» звинуватив нову владу в тиску на бізнес

Співвласник «Нової пошти» звинуватив нову владу в тиску на бізнес

Поперешнюк розкритикував заплановані Радою законопроекти

Співзасновник компанії “Нова пошта” Володимир Поперешнюк вибухнув різкою критикою на адресу нової влади. Вважає, що команда президента Володимира Зеленського «пішла в наступ на бізнес». Про це підприємець написав на своїй сторінці в Facebook. І привів на цей рахунок наступні аргументи.

За його словами, якщо депутати приймуть законопроекти №1053 і №1073, то тим самим повернуть скасовану раніше президентом Петром Порошенком «пятикратку» та запровадять систему “наклепу покупця на підприємця».

Крім того, законодавчі ініціативи передбачають розширення застосування реєстраторів (РРО) та інші ініціативи по «закручування гайок» для бізнесу. У тому числі підвищення податку для IT-сфери.

«Стало зрозуміло, що ми, підприємці, – вороги, а особлива ворожа каста для них – це ФОП», – написав він, зазначивши, що щось схоже підприємці вже переживали під час правління попередньої влади. Але визнав, що серед звичайних українців також є чимало прихильників боротьби з ФОП.

Поперешнюк зазначив, що розуміє невдоволення тим, що одні можуть платити менше, тоді як інші змушені віддавати більше. В контексті цього він нагадав, що «Нова пошта» щорічно виплачує податків на суму в 4 млрд грн. За його словами, ФОП відіграють ключову роль у розвитку економіки «саме завдяки їм наша економіка ще жива і навіть потроху зростає».

Співвласник «Нової пошти» наголошує, що владі необхідно влаштувати обіцяну їй лібералізацію економіки, знизити податки і спрощувати умови для роботи.

Inline
Inline