Меню
Azow News » Новини » США НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ ВВЕДЕННЯ НОВИХ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ

США НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ ВВЕДЕННЯ НОВИХ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор вважає недостатніми санкції проти РФ для того, щоб держава-агресор залишила Донбас чи Крим.

Про це він заявив в інтерв’ю Першому каналу Грузії.

“Санкцій проти Росії недостатньо, оскільки впродовж цього часу ми не побачили, щоб росіяни залишали Донбас чи Крим”, – заявив Тейлор.

Він нагадав, що США, Європа, Австралія, Японія, Канада або інші країни ввели обмеження для РФ з метою змусити її припинити агресію проти України.

Втім, Тейлор наголосив, що є більш широкі санкції, які міжнародне співтовариство може запровадити проти Росії – зокрема, секторальні санкції щодо оборонного, енергетичного, фінансового секторів.

Представник США також вважає, що міжнародне співтовариство може також задіяти обмежувальні заходи проти більшої кількості громадян РФ, які не зможуть отримати візу, подорожувати або здобувати освіту у Великій Британії або США.

Також мова може йти про замороження цінних паперів росіян за кордоном.

“Одна з найсильніших санкцій, яку ми ще не застосовували щодо Росії, і Росія це добре знає, це її виключення з міжнародної фінансової системи. Це буде руйнівним для країни. Ми ніколи цього не робили, але в разі ще одного агресивного кроку, це можна буде використовувати. Ця санкція – плата для Путіна”, – зазначив в. о. американського посла.

Нагадаємо, раніше Державний департамент США офіційно оголосив про введення другого пакету санкцій проти Росії у справі про отруєння Скрипалів.

Також комітет Сенату США з міжнародних справ схвалив законопроект, який має накласти санкції щодо компаній та осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу “Північний потік-2”.

Inline
Inline