Меню
Azow News » Новини » Суд заарештував бандита Сороченко, який побив ветерана АТО.

Суд заарештував бандита Сороченко, який побив ветерана АТО.

Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід одіозному відео-блогеру Артуру Сороченко, підозрюваному в хуліганстві. Увагу правоохоронців маловідомий власник Yuotube-каналу з Бердичева привернув після публікації відео, на якому він б’є в обличчя чоловіка, який повідомив, що брав участь в антитерористичній операції і воював проти росіян в Донбасі.

Згідно з визначенням суду, Сороченко може бути звільнений з-під варти після внесення 40 140 гривень застави.

Блогеру інкримінують ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Перебуваючи в залі судових засідань, Сороченко заявив, що нібито шкодує про вчинок, приносить вибачення воїнам АТО / ОНС і їх матерям і підтримує територіальну цілісність України. Він також стверджував, що конфлікт з ветераном стався на побутовому, а не на ідеологічному грунті.

На засідання суду і під будівлю суду прийшли місцеві активісти.

Суд заарештував бандита Сороченко, який побив ветерана АТО.

Поліцейські затримали Артура Сороченко в Миколаєві в суботу, 17 серпня, і доставили його у Хмельницький для обрання запобіжного заходу.

Після публікації скандального відео, було зареєстровано кримінальне провадження за статтею “хуліганство”. В ході слідчих дій правоохоронці з’ясували, що злочин було скоєно в Хмельницькому.

Потерпілий брав участь у АТО в рядах одного з батальйонів територіальної оборони і вже демобілізувався. За його словами, Сороченко напав на нього на початку липня. У поліцію чоловік не звертався, але після затримання підозрюваного, все-таки написав заяву.

Джерело: Цензор Нет

Inline
Inline