Меню
Azow News » Новини » Супрун в пух і прах рознесла можливого міністра Зеленського

Супрун в пух і прах рознесла можливого міністра Зеленського

Керівник Моз Уляна Супрун в пух і прах рознесла можливого міністра Зеленського, вступивши в публічну полеміку з радником президента України з питань охорони здоров’я Михайлом Радуцким.

Уляна Супрун жорстко прокоментувала інтерв’ю Михайла Радуцького, зазначивши, що в ньому є ряд «міфів і маніпуляцій». Так, з приводу заяви можливого кандидата на посаду міністра охорони здоров’я про необхідність затвердження національної стратегії розвитку системи охорони здоров’я, вона уточнила, що така стратегія вже існує і затверджено її дія розрахована на 2015-2020 роки. Також в. о. МОЗ «розмазала» слова Радуцького про різний перебіг хвороб у представників різних рас через генетичні відмінності.

Супрун в пух і прах рознесла можливого міністра Зеленського

«Ви це серйозно? Ми вже нагадували народному депутату Ользі Богомолець, що не буває ніяких „імунних потреб нації“, а хвороби не знають національних або територіальних меж. Тому жителі будь-якої країни світу можуть заразитися тим же самим вірусом кору, поліомієліту або збудником дифтерії», — обурилася Уляна Супрун і додала, що анатомія в українців, американців і поляків однакова, як і процес перебігу захворювань.

Супрун також порадила новій команді Зеленського «не користуватися інформацією з сумнівних джерел».

Нагадаємо, обговорюючи впровадження в Україні міжнародних клінічних протоколів, Радуцький зазначив, що їх необхідно адаптувати.

“Адже, скажімо, генетичні відмінності протягом тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їх лікування. Тому протоколи повинні бути тільки державними, написаними українською мовою, затвердженими Моз і Мін’юстом, адаптованими», — сказав Радуцький.

Також виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун вважає, що медреформу в Україні категорично не можна скасовувати, незважаючи на критику з боку громадськості. Уляну Супрун обурили слова одного з депутатів нової Ради, який заявив, що «будемо прибирати все, що не подобається людям, і будемо залишати тільки те, що подобається».

Джерело: today.ua

Inline
Inline