Меню
Azow News » Новини » Танкер "Мрія", що постачав паливо для підрозділів ЧФ РФ, доставлений в порт Херсона

Танкер “Мрія”, що постачав паливо для підрозділів ЧФ РФ, доставлений в порт Херсона

Прикордонні оперативні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління, співробітники СБУ в АР Крим, під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим за підтримки прикордонного спецпідрозділу та морської охорони виконали рішення суду по супроводженню арештованого судна “Мрія” до місця зберігання.

Про це пише сайт Держприкордонслужби.

“Через відмову капітана судна виконувати рішення суду і фактично самоусунення від виконання своїх обов’язків з управління судном і командою, правоохоронцям довелося чотири доби доставляти судно з акваторії Чорного моря в порт Херсона.

В даний час судно “Мрія” знаходиться в Херсонському морському порту під охороною. Варто зауважити, що представники судновласника намагаються дискредитувати законні дії правоохоронців різними шляхами, в тому числі через засоби масової інформації”, – йдеться в повідомленні.

Танкер

10 серпня 2019 року, в ході кримінального провадження за фактом порушення порядку в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію, прокуратура АР Крим, провела обшук в р. Херсон на судні “Мрія”. У червні 2015 це ж судно, але під назвою “Вілга”, поставляло паливо для підрозділів Чорноморського флоту РФ в М. Севастополь.
Танкер

З тих пір судновласник танкера неодноразово змінювався, а з 2018-го його власником стало ТОВ “Тефин”, яке при купівлі у колишніх власників отримало висновок про відсутність яких-небудь претензій до танкера з боку правоохоронних і митних органів України.

Власник “Мрії”, що поставляла паливо для підрозділів ЧФ РФ, закликав Зеленського і Баканова втрутитися в ситуацію.

Inline
Inline