Меню
Azow News » Новини » Тендер на реконструкцію аеропорту Дніпра скасували

Тендер на реконструкцію аеропорту Дніпра скасували

Державне підприємство Фінансування інфраструктурних проектів скасувало тендер на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра.

Про це повідомила колишня уповноважена Антимонопольного комітету Агія Загребельська.

Тендер на реконструкцію аеропорту Дніпра скасували

«Одна з фірм оскаржила умови закупівлі, які здались їй дискримінаційними. І колегія визнала їх такими. Але жодних порушень, які неможливо виправити без відміни процедури, колегією не було встановлено. Інакше колегія б зобов’язала замовника відмінити процедуру закупівлі, чого не було зроблено», — повідомила Загребельська.

Вона зазначила, що замовник тендеру на реконструкцію аеропорту Дніпра міг просто змінити тендерну документацію, однак не став цього робити, що затягне процес реконструкції.

«Враховуючи те, що за два місяці навіть до стадії подання тендерних пропозицій замовник ще не дійшов, на жаль, поки перспектива виглядає не райдужно. І рік, в якому мешканці Дніпра отримають нарешті свій сучасний аеропорт, та припинять заздрити Києву, Харкову та Полтаві, «навангувати» важко», — додала Загребельська.

Раніше повідомлялось, що колишній президент України Петро Порошенко заявляв про побудову нового аеропорту, який мав розкошуватись між Дніпром та Запоріжжям. Виділення коштів на це Порошенко назвав однією з вимог, необхідних для того, щоб він підписав бюджет на 2019 рік.

17 квітня 2019 року на проектування нового аеропорту уряд спрямував 200 мільйонів гривень, але вже 19 червня від ідеї будівництва нового аеропорту відмовилися та ухвалили рішення направити ці кошти на реконструкцію старого аеропорту Дніпра.

 

Inline
Inline