Меню
Azow News » Новини » У Франції українці нагадали Макрону про злочини Путіна

У Франції українці нагадали Макрону про злочини Путіна

Напередодні зустрічі президента Франції Еммануеля Макрона з російським лідером Володимиром Путіним Об’єднання українців Франції висловило стурбованість агресивними діями Кремля.

Про це повідомив у Facebook голова Об’єднання Українців Франції Богдан Білот (Білогоцький).

«Як французький громадянин і голова Об’єднання українців Франції, я б хотів висловити наше занепокоєння з приводу вашої майбутньої зустрічі з Путіним. Особливо в центрі нашого занепокоєння є репресивні дії Путіна», — йдеться у зверненні.

Глава ОУФ також нагадав Макрону про всі порушення міжнародного права, злочини і репресії, які здійснює нинішній кремлівський режим. Зокрема, про незаконну анексію Криму, війну на Донбасі, порушення міжнародного морського права та видачу російських паспортів жителям окупованих районів на сході України.

«Об’єднання українців Франції (яка відзначає своє 70-річчя) настійно закликає вас, пане президент, сприяти звільненню всіх українців, протиправно ув’язнених в Росії і в окупованому Криму, а також російських протестувальників, які прагнуть до справедливих виборів», — підкреслив Білот.

Володимир Зеленський поінформував свого французького колегу про загибель чотирьох українських військовослужбовців в результаті обстрілу на Донбасі.

Джерело: ІС

Inline
Inline