Меню
Azow News » Новини » У Нідерландах вимагають з’ясувати роль України у катастрофі рейсу МН-17

У Нідерландах вимагають з’ясувати роль України у катастрофі рейсу МН-17

Депутати нижньої палати парламенту Нідерландів вимагають від уряду країни детальніше розслідувати роль України в авіакатастрофі рейсу МН17.

Як повідомляє місцеве видання nos.nl, депутати заявили про необхідність внести ясність у питання закриття повітряного простору на сході України в момент катастрофи.

Однак глава МЗС Нідерландів Стеф Блок заявив, що уряд не бачить підстав для цього з юридичної точки зору, однак не став заперечувати проти розгляду можливості додаткового розслідування.

При цьому він вказав на труднощі з вивченням фактів, так як для цього в тому числі буде необхідно співпрацювати з Росією, зокрема щодо їх повітряного простору.

Нагадаємо, наприкінці червня українські спецслужби провели операцію на тимчасово окупованій території Донецької області і затримали колишнього «командира ППО» міста Сніжне Володимира Цемаха. Шевченківський районний суд Києва арештував терориста на два місяці – до кінця серпня. Затриманому було висунуте обвинувачення за частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України – «Створення терористичної групи чи терористичної організації».

У мережі з’явилося відео, на якому терорист зізнається у зберіганні російського ЗРК «Бук-М1».

На початку липня Україна розпочала процедуру передачі Нідерландам матеріалів кримінального провадження у справі про знищення рейсу МН17.

Також СБУ встановила понад 150 осіб, які брали участь у транспортуванні ЗРК «Бук-М1» з Росії на Донбас.

Inline
Inline