Меню
Azow News » Новини » У "слузі народу" готові вивести інструкторів НАТО з України для відновлення довіри з Росією

У “слузі народу” готові вивести інструкторів НАТО з України для відновлення довіри з Росією

Голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики, нардеп від партії “Слуга народу” Богдан Яременко заявив, що для відновлення довіри і деокупації Донбасу партія готова обговорити виведення американських інструкторів з території України.

Про це він сказав в інтерв’ю ТСН.uа.

“Оскільки нам треба повертати своїх полонених, нам треба думати, яким чином створити ситуацію, якщо не літатимуть снаряди, все одно про це потрібно говорити. Тому, деяку довіру за столом переговорів відновлювати потрібно. Відновлюється воно дуже просто: шляхом реалізації якихось конкретних невеликих кроків, які реалізовані успішно”, – сказав Яременко.

За його словами, ситуація в світі розвивається таким чином, що загального примирення або загального вирішення конфлікту не буде.

“Я і кажу про відновлення довіри шляхом переговорів, реалізації якихось конкретних маленьких дій, повернення полонених. Звичайно, це поліпшить атмосферу за столом переговорів – коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, питання виведення іноземних військ з території України”, – додав нардеп.

Зазначимо, що, зокрема, йдеться про американських інструкторів на території України.

“Так, росіяни скажуть, що мова йде про американських інструкторів на території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все одно потрібно дійти. Вона ще не починалася. Президент – дуже інформована людина, він не може не розуміти всю цю ситуацію. Але він як дипломат не може сказати інакше, не можна “йти під вінець, думаючи про розлучення”. Ми повинні говорити, добиватися в тому, в чому це можливо, не поступаючись ніякими своїми інтересами, де досягти якогось процесу, створити ситуацію, яка б змусила росіян зробити щось, що нас задовольняє”, – сказав Яременко.

Inline
Inline