Меню
Azow News » Новини » У Зеленського готують новий закон для водіїв

У Зеленського готують новий закон для водіїв

З 2022 року в Україні відновлять обов’язковий техогляд легкових автомобілів.

Згідно з повідомленням, техогляд планують проводити, щоб знизити кількість ДТП і з метою поліпшення екології.

Вводити обов’язковий техогляд планують поетапно. В першу чергу техогляд забов’яжуть пройти у власників газобалонних автомобілів. А з січня 2020 року обов’язковий техогляд повинні будуть проходити транспортні засоби категорії L. Такі умови асоціацію України з ЄС.

Проводити техогляд будуть спеціальні сертифіковані підприємства. Їх завдання — з’ясувати технічний стан транспортного засобу. А контролювати процес будуть вищестоящі органи. Для цього процедура технічного огляду передбачає фото і відео зйомку.

Стало відомо, що найближчим часом Міністерство внутрішніх справ і Міністерство юстиції розроблять закон про техогляд. Потім, згідно з процедурою, документ внесуть на розгляд парламенту. На думку експертів, до 2022 року питання про обов’язковий техогляд буде вирішено на законодавчому рівні.

Зазначимо, що глава Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і автодилерів Олег Назаренко вважає, що введення обов’язкового техогляду легкових автомобілів негативно позначиться на власників легкового транспорту. На його думку, 90% «евроблях» не зможуть його пройти.

Inline
Inline