Меню
Azow News » Новини » У ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ЗАЯВИ КЕРІВНИКІВ ОПУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ

У ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ЗАЯВИ КЕРІВНИКІВ ОПУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ

В Офісі президента України не можуть знайти заяви про відставку фахівців, які прийшли разом з Володимиром Зеленським і Андрієм Богданом, про наявність яких після скандалу з “відставкою” Богдана заявляв сам президент.

У ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ ЗАЯВИ КЕРІВНИКІВ ОПУ НА ЗВІЛЬНЕННЯ

Між тим, про існування таких документів заявляв президент України Володимир Зеленський на початку серпня. Тоді в ЗМІ з’явилася інформація про те, що глава Офісу президента вирішив звільнитися, а підкріплювалася вона фотографією документа.

“Ми – всі ключові люди, які зі мною прийшли, – домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або президент будуть відчувати, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною  завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку”, – сказав тоді президент, маючи на увазі, що всі ключові фігури в ОП заздалегідь написали заяви про відставку.

Але в офісі президента з початку серпня стали довго не перебувати не тільки заяви членів “команди Зеленого”, а й інші запитувані документи. Наприклад, проаносований самим Зеленським законопроект Про ринок землі, а також програма візиту і склад делегації, яка супроводжувала президента до Туреччини 7-8 серпня 2019 року.

Джерело: ТК Прямий

Inline
Inline